میزان رای ملت است **** امام -

بیایید سوم شهریور را بخاطر ایستادگی و شهادت سه سرباز سرافراز ایرانی ، در مقابل قوای تا بن دندان مسلح روس در سوم شهریور 1320 "روز جلفا " نام گذاری نماییم

جمعه

انتخابات

بسمه تعالی
بررسی طیف های مختلف افراد شرکت کننده در انتخابات مجلس دوره های قبل نشان میدهد که:
-۴۲٪رای دهندگان افرادو شرکت کنندگانی هستند شناخت دقیقی از کاندیداها نداشته وبرایشان فرقی نمی کند که چه کسی نماینده مجلس باشد .
-۴۰٪ رای دهندگان افرادی هستندکه به مسائل سیاسی علاقه مند بوده ولی منتظر اظهار نظر گروهها و جناحهای سیاسی بوده وپس از آن کاندیدای مورد نظر خودشان را انتخاب می نمایند معمولا آرای این دسته میان نامزد ها تقسیم می شود .
-۱۸٪ باقی مانده رای دهندگان افرادی هستندکه در ستاد های تبلیغاتی کاندیداها بصورت داوطلبانه حضور یافته و افراد درگیر در اجرای انتخابات می باشند که رای اینگونه اشخاص نیز سیال بوده و معمولا" به کاندیدائی رای می دهند که احتمال پیروزی او بیشتر می باشد .
پس اگر دقت بیشتری به آرایش فوق الذکر بیاندازیم نتیجه می گیریم که هر نامزدی بتواند تعداد بیشتری از آرای طیف ۴۲٪را به خود اختصاص دهد پیروز این دوره انتخابات مجلس خواهد بود .


این وبلاگ ویژه ایم انتخابات سال 1386 ایجاد شده و نظرات و وطالب کلی در باره انتخابات را در مورد شهرستان جلفا و مرند انعکاس میدهد . از کلیه کاندیدا های شهرستان که تمایل داشته باشند مطالبی را در این وبلاگ درج خواهیم کرد باشد کا انتخاباتی پر شور در شهرستانمان داشته باشیم

با آرزوی توفیق برای تمام ملت عزیز ایران اسلامی

هیچ نظری موجود نیست: