میزان رای ملت است **** امام -

بیایید سوم شهریور را بخاطر ایستادگی و شهادت سه سرباز سرافراز ایرانی ، در مقابل قوای تا بن دندان مسلح روس در سوم شهریور 1320 "روز جلفا " نام گذاری نماییم

شنبه

برداشت 45 هزار ریال از حساب ذخیره ارزیرئيس‌جمهور برداشت 45هزار ميليارد ريال از حساب ذخيره ارزي را ابلاغ كرد


خبرگزاري فارس: رئيس جمهور قانوني را ابلاغ كرد كه بر اساس آن، 45 هزار ميليارد ريال از حساب ذخيره ارزي براي جبران مشكلات ناشي از خشكسالي و واردات كالاهاي اساسي طبق جزئيات مصوب مجلس هزينه خواهد شد.
به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، قانون اصلاح ماده (1) و جدول شماره (8) قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي كه با عنوان لايحه يك فوريتي اصلاح جداول شماره (4) و (8) قانون برنامه چهارم به مجلس شوراي اسلامي ارسال شده بود، در جلسه علني 9 تيرماه به تصويب مجلس و سپس در تاريخ 12 تير به تأييد شوراي نگهبان رسيده است. بر اساس اين قانون، معادل ارزي مبلغ چهل و پنج هزار ميليارد ريال به ارقام جدول شماره (8) قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي جمهوري اسلامي ايران اضافه مي شود كه اين مبلغ براي مقابله با عوارض خشكسالي و آسيب‌هاي ناشي از آن و نيز واردات كالاهاي اساسي از محل حساب ذخيره ارزي هزينه خواهد شد. اين قانون در تاريخ 25تيرماه به امضاي محمود احمدي نژاد رسيده و به معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رئيس‌جمهور ابلاغ شده است.

هیچ نظری موجود نیست: